Hakkımızda

İnsan kaynakları firması olarak 10 yılı aşkın süredir İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Pratik İnsan Kaynakları, işletmelere yönetici seçme ve yerleştirme, eğitim ve danışmanlık, seçme ve yerleştirme, toplu işe alım, istihdam düzenlemeleri dahil olmak üzere kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunar.

 

Pratik İnsan Kaynakları olarak, çalışan yönetiminin tüm yönleriyle ilgili uzman tavsiyesi ve desteği sağlayarak işletmelerin olumlu ve üretken bir çalışma ortamı yaratmasına, zamandan ve maliyetten tasarruf etmesine yardımcı oluyoruz.

 

Pratik İnsan Kaynakları, her büyüklükteki işletme için yenilikçi ve pratik çözümler sunmaya kendini adamıştır. İnsan kaynakları hizmetleri ve ürünlerinin lider sağlayıcısı olmaya ve sektörde en üst düzeyde müşteri deneyimi sunmaya çalışıyoruz. Halihazırda birçok markanın insan kaynakları sürecini yönetiyoruz.

 

İş mi Arıyorsunuz?

İş aramak zor olabilir, ancak Pratik İnsan Kaynakları ile bu süreci kolaylaştırıyoruz!  Mükemmel işi bulmanıza yardımcı olacak geniş bir portföye sahibiz. Yolun her adımında size yardımcı olmak için buradayız.

 

İşveren misiniz?

Markanızın parçası olacak bir çalışan mı arıyorsunuz? Pratik İnsan Kaynakları, işletmeniz için mükemmel adayı bulmanıza yardımcı olabilir. İş için doğru kişiyi bulmanıza yardımcı olacak çok çeşitli kaynak ve deneyime sahibiz.

 

İşimiz Gücümüz İnsan

İşimiz de gücümüz de insan! Pratik İnsan Kaynakları, iş arayanların aradıkları tatmin edici işleri bulmalarına ve işletmelerin ihtiyaçları için en iyi adayları bulmalarına yardımcı olur. Her iki taraf için de bir kazan-kazan durumu yaratmaya çalışıyoruz ve nihai hedefimiz insanların ve işletmelerin uyum içinde tam potansiyellerine ulaşmalarına aracılık etmektir.

 

Uzman Olduğumuz Alanlar

Bankacılık ve Finans, Perakende, Bilgi Teknolojileri, Telekomünikasyon, Enerji, sektörü ve Mühendislik ve Üretim dahil olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet veriyoruz. Tecrübemiz ve uzmanlığımızla, ihtiyaçlarınız için size mümkün olan en iyi çözümü sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Uzmanlık alanlarımız, yönetim süreçlerimiz, eğitim süreçlerimiz, yerleştirme yaptığımız başlıca pozisyonlar, sektörler içerisindeki hizmet detaylarımız ve işe yerleştirme süreçlerimizle alakalı detaylı bilgi almak için şirket kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

size nasıl yarımcı olabiliriz?

Bize iletişim adreslerimizden ya da form aracılığı ile ulaşabilirsiniz.