Seçme ve Yerleştirme

Pratik İK size işinizde doğru kişiyi bulmanızda yardımcı olacaktır. Uzman danışmanlarımız siz müşterilerimizin İhtiyaç duyduğunuz açık pozisyonlar için seçme ve yerleştirme danışmanlık hizmeti ile insan kaynağı arayışınıza çözüm bulacaktır. Bu sayede zamanınızı efektif kullanabilecek ve amacınıza en uygun iş gücüne ulaşabileceksiniz. İşe aldığınız personel ile ilişkilerinizin uzun soluklu ve kalıcı olması bizim için en önemli önceliklerden biridir.

Sizin için en uygun işe alım uzmanlarımız, öncelikle sizi tanıyıp, ihtiyaç ve hedefleriniz hakkında bilgi edindikten sonra size en uygun adayları tedarik edeceklerdir. Mülakatlar, testler ve kapsamlı referans kontrollerinden geçirilerek pozisyona en uygun adaylar sizin için eşleştirilmiş olacaktır.

Pratik İK, dünya genelinde ekonomik dengeler, gelişen teknoloji ve büyüyen iş platformlardaki değişim süreçlerini göz önünde bulundurur. Güncel ve kapsamlı bir pazar bilgisinin bilincinde olan Pratik İK, İK çözümleri ile yüksek kalitedeki adayların başarılı bir şekilde tedarik etmeyi amaç edinmiştir.

Seçme ve yerleştirme sürecinde müşterilerinin işe almış olduğu personellerin uzun süreçte kalıcı olması ve bu doğrultuda işe alım sürecinde müşterilerinin kurum kültürüne en uygun adaylar ile köprü oluşturmaktadır.