En İyi İK Şirketi

En İyi İK Şirketi

Bir kurumun bir İK şirketi ile çalışması, işletme adına fark yaratacak bir unsurdur. İK şirketi ile çalışılmaya başlandığı andan itibaren çalışanların performansında fark edilmemesi imkânsız, gözle görülür bir artış olur. Daha iyi çalışma ortamları daha fazla performans sağlar. Pratik İK olarak en iyi İK şirketi olduğumuzu iddia ediyoruz çünkü performans artırma ve işçi bulma süreçlerini en iyi şekilde yönetiyoruz.

En İyi İnsan Kaynakları Firmaları

İş yerini daha iyi hale getirebilmek için en iyi insan kaynakları firmaları ile çalışılması gerekir. İşletmelerin en önemli kaynakları insanlardır ve insanların doğru şartlarda yönetilmesi gerekir. İnsan kaynakları firmaları çalışanların daha iyi şartlara sahip olmasını sağlayarak performanslarını artırır.

İşveren-işçi ilişkisini geliştirmeyi sağlayan insan kaynakları firmaları ne sunar?

  • İşe alım sürecini yönetir.
  • Terfi sürecini yönetir.
  • İşyerinde uygulanacak insan kaynakları politikasını şekillendirir.
  • Çalışanlara kariyer gelişimleri ve işle ilgili eğitimler konusunda destek sağlar.
  • Yeni işe başlayan çalışanlar için oryantasyon programları oluşturur.

İnsan Kaynakları Hizmeti Veren Firmalar

Dünyada ve Türkiye’de insan kaynakları hizmeti veren firmalar oldukça yaygın. İşin inceliklerine hakim, sektörde deneyim kazanmış ve görevini layığı ile yerine getiren firmalar ise ne yazık ki kısıtlı. Bu bağlamda sektörün en nitelikli firması ile çalışmak isterseniz Pratik İK olarak yanınızdayız.

İşe Alım Danışmanlık Firmaları

Kurumların işe alım sırasında dikkat etmesi gereken faktörler oldukça çeşitli ve bir işletmenin bu konu üzerine tam anlamıyla yoğunlaşması mümkün değil. İşe alım danışmanlık firmaları kurumlara en iyi adayları bulmaları konusunda yardımcı olur. Kurumun iş tanımına uyan yetkin adayları belirleyen işe alım danışmanlık firmaları yeterliliği en yüksek adayları işe alır. İşe alım sırasında yetkinlik bazlı mülakat gibi bilimsel mülakatlar uygulayan danışmanlık firmaları süreci profesyonel bir bakış açısıyla tamamlar.